Goji kuličky plné energie

Tyto kuličky jsou dobrota. Uvidíte sami, že je nebudete nazývat sladkostmi, i když chuť na sladké jistě uspokojí. Jedná se o mimořádně zdravé a výživné kuličky, které dodají energii. Chutnají i těm, kteří goji bobule nemají zrovna v lásce. V kombinaci s jinými semínky, ořechy, medem, hořkou čokoládou a sušeným ovocem uspokojí vaše chuťové pohárky na 100%. Recept lze navíc variabilně měnit podle toho, co milujete.

Goji kuličky plné energie
 

Goji bobule mají dlouhý seznam zdravotních výhod, líbit se vám bude i dlouhověkost. Vzhledem ke své jedinečné míře minerálních látek a vitamínů by byla škoda je nevyužít do dnešního receptu. Goji kuličky perfektně zasytí dopolední hlad a jsou velkým potěšením i po tréninku. Někdo je rád konzumuje místo kalorických pralinek i večer na pohovce!

 

Ingredience

 goji

 Na ozdobení:

 

Postup

Všechny ingredience dejte do mixéru. Správnou konzistenci poznáte tak, že je směs lepkavá. Z těsta tvořte kuličky o velikosti vlašského ořechu. Obalte v kokosových vločkách nebo kakaovém prášku.

 

Aby tento web správně fungoval, používáme sušenky! Proč jsou tak dobré? Protože díky nim zvyšujeme kvalitu našich služeb, můžeme personalizovat nabídky a analyzovat návštěvnost. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.