Goji smoothie plné antioxidantů

Koktejl plný antioxidantů je super, jelikož je bohatý na živiny. Sušené goji bobule a mix zmrazených plodů (třešně, maliny, jahody, borůvky, ostružiny,..) pomáhají chránit naše buňky před stárnutím. Rovněž posilují imunitu a snižují rizika některých onemocnění.

 

Zelenou barvu tomuto drinku dodává špenát. Základ je nejlepší z filtrované vody a kešu - to dává nápoji krémovou konzistenci. Lze vyzkoušet i mléko, ale tohle je prověřené! A zmrzlý banán je také skvělá ingredience, osvěží a je zdravý. Časová náročnost je pouhých 5 minut.

 

Složení:

 

  • 1,5 šálku vody
  • 2 lžíce kešu
  • 2 lžíce plodů goji
  • 1 šálek zmrazených jahod
  • 1 oloupaný a zmrazený banán

 

Instrukce:

 

Rozmixujte vodu a kešu, přidejte goji bobule, mražené jahody a banán. Užijte si tento nápoj, protože je neskutečně dobrý.

 

Goji obsahují beta karoten, který napomáhá získat zářivou pokožku. Chrání také naše oči a díky zdroji vitamínu C snižují příznaky nachlazení. Mají málo kalorií a je tu vláknina.

 Goji smoothie plné antioxidantů

 

Zdroj

Aby tento web správně fungoval, používáme sušenky! Proč jsou tak dobré? Protože díky nim zvyšujeme kvalitu našich služeb, můžeme personalizovat nabídky a analyzovat návštěvnost. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.