O nás

Jsme mladý rodinný e-shop zaměřený na kvalitní a zdravý životní styl.

 

Děláme to tak, jak by se správně mělo… začali jsme nejdřív u sebe! :)

Sami na sobě jsme se přesvědčili s přibývajícími roky, pracovním nasazením a dvěma malými dětmi, že udržení tempa, kondice a energie není úplně zadarmo, jako tomu bylo ve dvaceti. Proto jsme začali o tom, co tělu předáváme, více přemýšlet. A co hlavně, začalo nás to bavit! Po několika letech tato cesta ke zlepšení životosprávy nakonec vyústila k vybudování e-shopu BONEA.cz, kde nabízíme pečlivě vybrané produkty, které můžou zpestřit a obohatit i Váš životní styl.

 

Filozofie našeho obchodu spočívá zejména ve výběru kvalitních a certifikovaných produktů pro vás - zákazníky, se kterými se snažíme dále dělit o zkušenosti, recepty a doporučení. Najdete tady produkty v BIO a RAW kvalitě, vhodné pro vegetariány i vegany, většina je bez hlavních alergenů, zkrátka si určitě vyberete.

 

Zajímají nás Vaše názory, krátkodobé i dlouhodobé výsledky, tipy na produkty, které jste si oblíbili nebo kterými by měl být náš e-shop doplněn, takže nám neváhejte napsat. Většinu prodávaného zboží osobně zkoušíme nebo dlouhodobě používáme, takže zpětnou vazbu na jakýkoli dotaz od nás dostanete!

 

Tak to s námi zkuste a načerpejte sílu z přírody :)

Zuzana a Miloš


Favicona A proč nakoupit právě u nás?


Doprava_ikona Dopravu máme už od 62,- Kč! Navíc pokud u nás objednáte zboží v celkové hodnotě 1.500,- Kč, tak od nás máte dopravu ZDARMA.

Výdejní místa_ikona

 

Máme pro Vás více než 1.100 výdejních míst, kam si můžete nechat doručit Vaši zásilku.


Prověření výrobci_ikona Naše produkty pocházejí od prověřených výrobců. Máme pro Vás české i zahraniční výrobce, kteří svým produktům opravdu rozumí.

Kvalitní produkty_ikona

 

Najdete u nás kvalitní produkty, které jsou ve většině vhodné pro vegany, vegetariány, příznivce RAW stravy, pro alergiky na lepek, ale i další alergeny.

Doplňky máme z biobavlny a přírodní kosmetiku bez přidaných barviv, aromat a zbytečné chemie.


Recepty_ikona

 

Máme pro Vás recepty, ve kterých využíváme naše produkty.

Když nám zanecháte na sebe e-mail, tak Vám každý týden zašleme nový recept přímo na Váš e-mail.

 


Zkoušíme proudkty_ikona

 

Produkty v našem obchodě zkoušíme a teprve poté jdou do prodeje.


Záruka spokojenosti_ikona

 

Pokud chcete provést změnu v objednávce, stačí se nám ozvat a vše společně vyřešíme. Na Vaše dotazy odpovíme obratem.

S nákupem u nás budete skutečně spokojeni.


 

Aby tento web správně fungoval, používáme sušenky! Proč jsou tak dobré? Protože díky nim zvyšujeme kvalitu našich služeb, můžeme personalizovat nabídky a analyzovat návštěvnost. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.