Kokosové nádobí

Pokud chcete mít doma kousek exotiky a oživit si stolování, tak jste tady správně. Máme pro vás v nabídce dřevěné lžičky a kokosové misky, u kterých věříme, že si je oblíbíte tak jako my.

Kokosové misky jsou ručně vyráběné ze skořápek kokosu, které by jinak byly spálené, jako odpad při zpracování "kokosového masa". Takto je ovšem kokosový ořech využitý opravdu do posledního kousku. Kokosové skořápky se ručně brousí, následně mohou být naolejované a lakované. 

Naše misky jsou zevnitř broušené dohladka. Na povrchu jsou sice také broušené, ale zůstávají hrubé. Díky tomu, je jejich vzhled opravdu tak autentický. Vzhledem k tomu, že se kokosky vyrábí z opravdových skořápek, tak si můžete být jistí, že vždy budete mít doma originál, protože každá miska je jedinečná svým tvarem i zabarvením. 

Misku můžete doplnit o dřevěnou lžičku, se kterou si jídlo vychutnáte opravdu stylově.

Kokosky můžete využít i jako dekoraci, která zútulní každý domov. A pokud přemýšlíte nad originálním dárkem, tak věříme, že právě kokosovou miskou uděláte obdarovávanému radost :)

 
112
1131112113
   
 • Přírodní kokosová miska BONEA logo Kód: KOKO01
  Kokosová miska přírodní BONEA
  Skladem

  Přírodní kokosová miska ze skořápky kokosu. Z vnitřní strany je broušená dohladka, zatímco její povrch je hrubý

  219 Kč (–49 %)
  112 Kč / ks
     
  Značka: BONEA

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Aby tento web správně fungoval, používáme sušenky! Proč jsou tak dobré? Protože díky nim zvyšujeme kvalitu našich služeb, můžeme personalizovat nabídky a analyzovat návštěvnost. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.