Doplňky do domácnosti

V sekci doplňků do domácnosti jsme pro Vás připravili především sortiment z biobavlny od značky Re-Sack a Tierra Organica. S Re-Sackem se zbavíte mikrotenových sáčků, protože nakupovat zeleninu, ovoce a třeba i pečivo můžete přímo do těchto bavlněných pytlíků. Jsou lehképraktické, určené na nákupy i ke skladování potravin. A víte, co se zase vrací do módy? Síťovky! Ty u nás najdete také - od značky Tierra Organica. Ale pokud si na ně ještě netroufáte, začněte třeba s plátěnými taškamiA Vaše potraviny budou jako v bavlnce... biobavlnce :)

Dále máme nádherné kokosové misky a lžičky, které by v žádné domácnosti neměli chybět. Jsou 100% přírodní a ekologické - namísto, aby se skořápky kokosu spálily, tak jsou ručně opracované a vznikají z nich tyto originální kousky. Kokosové misky se hodí jak do kuchyně, tak i jako dekorace

Také se můžete pustit do čtení s knihami o RAW stravování nebo třeba o Zelených potravinách (zelené potraviny jako mladý ječmen, chlorellu či spirulinu si u nás ostatně můžete také pořídit, a to ve vysoké kvalitě).

 

 
35
550135550
Značky
 
Značka

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

Aby tento web správně fungoval, používáme sušenky! Proč jsou tak dobré? Protože díky nim zvyšujeme kvalitu našich služeb, můžeme personalizovat nabídky a analyzovat návštěvnost. Dalším procházením těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.