Zázračná anona ostnitá zajistí dokonalou obranyschopnost

Anona ostnitá je také známa pod názvy láhevník ostnitý, graviola nebo guanabana. Jedná se o malý, bohatě rozvětvený tropický strom graviola, dorůstající do tří až osmi metrů. Původně se nacházel v oblasti Karibiku a v Amozonských deštných pralesech. Dnes se pěstuje pro své výrazné plody se zázračnými léčivými účinky.

 Anona ostnitá

Plody mají podobu protáhlé koule s měkkými ostny, jsou dlouhé 20-30 cm a mají zelenou barvu. Peruánští indiáni ale sbírali nejen plody. Jejich medicinmani používali k léčení nejrůznějších potíží také listy, kůru, semena i kořeny. Po generace si předávali znalosti o pozitivních účincích anony v boji proti hypertenzi, tedy vysokému krevnímu tlaku, ale také proti parazitům a především rakovině.

 

Zdravotní účinky anony

Pro své protinádorové účinky je anona ostnitá stále vyhledávanější po celém světě. Zázračné plody, ale i listy mají schopnost posilovat celkovou obranyschopnost lidského organismu, pomáhají správné činnosti orgánů a zmírňují následky špatné životosprávy a škodlivého vlivu životního prostředí. Například čaj z listů anony ostnité je výbornou prevencí proti různým neduhům, způsobeným současnou civilizací a uspěchanou dobou.

Zejména pro své hojivé účinky při rakovině u všech typů onkologických onemocnění je anona ostnitá velice ceněná. Kromě své hojivosti proti rakovině, má anona široké spektrum antimikrobiálních látek působících proti bakteriím a plísňovým infekcím. Zabírá i proti vnitřním parazitním červům a snižuje vysoký krevní tlak. Prokazatelný je i její kladný vliv při depresích, stresu a nervových poruchách.  

 

Současné poznatky

Výtažky z anony mohou ochránit imunitní systém a jsou prevencí proti smrtelným infekcím. Onkologickým pacientům umožňují cítit se po léčebné kůře lépe, zdravěji a silněji. Výzkumy prokázaly, že výtažky ze stromu účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjejí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic, slinivky aj. Jsou mnohonásobně účinnější než chemoterapie a na rozdíl od ní selektivně pronásledují a zabijí pouze rakovinné buňky. Zdravé buňky nepoškozují.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení