Vilcacora posiluje imunitu

vilcacora-100g

V tropických lesích Amazonie roste popínavá rostlina Vilcacora-Uncaria. Přízvisko kočičí dráp dostala z toho důvodu, že se na ní nalézají trny, které připomínají drápky. Inkové si této rostliny velice váží a není tedy divu, že jí považují za svatou. Její využití v peruánské fytoterapii v etnické medicíně našlo řadu uplatnění.

Cenné přírodní složení

Dnešní zájem vzbuzuje Vilcacora zejména kvůli tomu, že se společně s její konzumací nedostávají do organismu žádné umělé látky. Jedná se o speciálně vytříděnou, sušenou a precizně krájenou vnitřní kůru. Tu člověk může spatřit i na jihoamerických tržištích na venkově.

 

Pralesní léčivka s mimořádnými účinkyvilcacora

Vilcacora je silným prostředkem posilujícím imunitu. Zároveň však dokáže tlumit i bolest, má protizánětlivé účinky. Z toho pak odvodíme i léčbu nemocí, které se s touto rostlinou pojí (DNA, artritida). Potlačení zánětlivých reakcí je jejím plusem, protože se těchto vlastností využívá i při rakovině po chemoterapiích a ozařování či proti viru HIV. Dále při kožních nemocech, např. lupence, v menopauze, hypertenzi, zhoršené funkci jater, cukrovce, varixech, menstruačních poruchách a depresích. Dobře reaguje i na astmatické potíže a vředovou chorobu.

Omlazující účinky na sebe nenechají dlouze čekat

Podporuje imunitní odpověď organismu, jelikož jsou tu látky skladbou podobné antioxidantům. Jsou to sloučeniny hubící viry, bakterie a plísně a nazývají se glykosidy kyseliny quinové. Nemusíte jí užívat jen v případě samotné léčby, úspěšně se podílí i na prevenci. Vilcacora vlastní rovněž omlazující efekt, bojuje proti vypadávání vlasů, koriguje váhu a obecně působí proti rakovině. Udržuje tělo v perfektní kondici. Její pole působnosti má velký rozptyl. Určité kontraindikace tu přece jen jsou. Váš zdravotní stav vždy pečlivě konzultujte s vaším lékařem.

Čistý extrakt z Vilcacory a také její léčivou kůru najdete v našem obchodě pod tímto odkazem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení