Vilcacora posiluje imunitu

vilcacora-100g

V tropických lesích Amazonie roste popínavá rostlina Vilcacora-Uncaria. Přízvisko kočičí dráp dostala z toho důvodu, že se na ní nalézají trny, které připomínají drápky. Inkové si této rostliny velice váží a není tedy divu, že jí považují za svatou. Její využití v peruánské fytoterapii v etnické medicíně našlo řadu uplatnění.

Cenné přírodní složení

Dnešní zájem vzbuzuje Vilcacora zejména kvůli tomu, že se společně s její konzumací nedostávají do organismu žádné umělé látky. Jedná se o speciálně vytříděnou, sušenou a precizně krájenou vnitřní kůru. Tu člověk může spatřit i na jihoamerických tržištích na venkově.

 

Pralesní léčivka s mimořádnými účinkyvilcacora

Vilcacora je silným prostředkem posilujícím imunitu. Zároveň však dokáže tlumit i bolest, má protizánětlivé účinky. Z toho pak odvodíme i léčbu nemocí, které se s touto rostlinou pojí (DNA, artritida). Potlačení zánětlivých reakcí je jejím plusem, protože se těchto vlastností využívá i při rakovině po chemoterapiích a ozařování či proti viru HIV. Dále při kožních nemocech, např. lupence, v menopauze, hypertenzi, zhoršené funkci jater, cukrovce, varixech, menstruačních poruchách a depresích. Dobře reaguje i na astmatické potíže a vředovou chorobu.

Omlazující účinky na sebe nenechají dlouze čekat

Podporuje imunitní odpověď organismu, jelikož jsou tu látky skladbou podobné antioxidantům. Jsou to sloučeniny hubící viry, bakterie a plísně a nazývají se glykosidy kyseliny quinové. Nemusíte jí užívat jen v případě samotné léčby, úspěšně se podílí i na prevenci. Vilcacora vlastní rovněž omlazující efekt, bojuje proti vypadávání vlasů, koriguje váhu a obecně působí proti rakovině. Udržuje tělo v perfektní kondici. Její pole působnosti má velký rozptyl. Určité kontraindikace tu přece jen jsou. Váš zdravotní stav vždy pečlivě konzultujte s vaším lékařem.

Čistý extrakt z Vilcacory a také její léčivou kůru najdete v našem obchodě pod tímto odkazem.