OCHUTNÁVKA: Fit-day Protein Natural

Po včerejším cvičení jsem si rozdělala Fit-day Protein Natural 90g. Zajímalo mě, jak je to s tou hrachovou chutí a musím říct, že jsem byla mile překvapena.

 

Pokud máte rádi třeba hrachovou kaši, tak vám i tento proteinový nápoj bude určitě chutnat, protože chuť je vlastně stejná. Stejně tak pokud nemáte rádi "navoněné" proteiny, tak je dle mého názoru tento přírodní dobrou volbou.

Níže přikládám i fotky před a po rozmíchaní, abyste si udělali představu o barvě a pěnivosti. Za mě mohu říct, že pěnivost je zcela v pořádku a nápoj se dá bez problémů pít ihned po rozmíchání.

 

 

Vzhledem k tomu, že bych nevypila 400-500 ml (doporučené množství tekutiny), tak jsem si nápoj udělala jen do 300ml vody, díky čemuž je poměrně hustý (ale zase je to opravdu skoro taková hrachová kaše :) ).

 

Obsahuje 81g bílkovin na 100g, takže v jedné dávce dodáte tělu 24g bílkovin. V tomto balení (90g) jsou 3 porce (1 porce = 42,- Kč), v 600g balení je 20 porcí (1 porce = 24,- Kč). Pokud Vám tedy tento protein chutná, určitě příště sáhněte po velkém balení Fit-day Protein Natural 600g, které je cenově výhodnější.

 

Složení: hrachový proteinový izolát, koncentrát rýžového proteinu, mořská sůl, guarová guma.

 

A jak chutná tento proteinový nápoj vám?

 

Zuzana :)

Fit-day Protein Natural_1Fit-day Protein Natural_2